Kviečiame treniruotis Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos šaudykloje !

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos šaudykla yra patogioje vietoje Alytaus miesto pakraštyje (Miškininkų g. 23, Alytus, šalia Alytaus aerodromo).

Čia galima treniruotis lygiavamzdžiu šautuvu šaudant į „bėgantį šerną“, taip šaudant iš pneumatinių ginklų į stacionarius taikinius. Taip pat ateityje numatoma sudaryti galimybę pašaudyti iš lygiavamzdžio šautuvo ir į skriejančius taikinius.

Kviečiame naudotis mūsų šaudykla ir pavienius asmenis, ir kolektyvus!

Šaudymo treniruotės, būsimų medžiotojų rengimas praktiniam šaudymo egzaminui, mini varžybų organizavimas, įmonės vakarėliai, šeimos šventės, draugų susibėgimas, bernvakariai, mergvakariai ir t.t.

Geras laisvalaikio praleidimas ir akies miklinimas šaudant į “bėgantį šerną” ar  į stacionarius taikinius iš pneumatinio ginklo (“pistoleto” bei “karabino”) jums patogiu laiku ne tik leis išaiškinti taikliausius būrelio narius,  bet ir sudarys galimybę išbandyti akies taiklumą ir tiems, kurie niekada nėra turėję rankose ginklo (šaudykloje su instruktoriaus priežiūra gali šaudyti asmenys neturintys ginklo leidimo).

Šaudykloje dirbame kiekvieną penktadienį nuo 13:00 iki 17:00 val.
Dėl šaudymo treniruočių ar kitokių renginių draugijos šaudykloje prašome registruotis iš anksto skambinant telefonu 8 603 24738. 

Didesnei asmenų grupei (daugiau kaip 10 žmonių), medžiotojų ar kitiems kolektyvams yra galimybė užsisakyti šaudyklą ir kitu, Jums patogiu metu.

 

ŠAUDYKLOS PASLAUGŲ KAINOS

Šaudymo egzaminai

  • draugijos nariui, laikančiam praktinių medžioklės įgūdžių patikrinimo (šaudymo) egzaminą – nemokamai;
  • medžiotojams, laikantiems praktinių medžioklės įgūdžių patikrinimo (šaudymo) egzaminą, kurie nėra draugijos nariai – 20 eurų žmogui (neskaitant amunicijos kainos);
  • draugijos organizuojamų pradedančiųjų medžiotojų kursų klausytojams, laikantiems šaudymo egzaminą – nemokamai;
  • kitų organizacijų/draugijų organizuojamų pradedančiųjų medžiotojų kursų klausytojams, laikantiems šaudymo egzaminą – 20 eurų žmogui (neskaitant amunicijos kainos).

Šaudymo treniruotės:

  • draugijos medžiotojui (1 asmeniui) ruošiantis praktinių medžioklės įgūdžių patikrinimo (šaudymo) egzaminui – nemokamai viena treniruotė. Tokių treniruočių laikas turi būti iš anksto suderintas su draugijos medžioklės žinovu;
  • šaudymo treniruotės draugijos nariams ir draugijos organizuojamų kursų klausytojams (1 asmeniui) – 25 centai už šūvį į stovintį ar bėgantį šerną šaudant kulka, bet ne mažiau kaip 5 eurai už vieną treniruotę. Tokių treniruočių laikas iš anksto turi būti suderintas su draugijos medžioklės žinovu.
  • Šaudymo treniruotės ne draugijos medžiotojui (1 asmeniui) – 50 centų už šūvį į stovintį ar bėgantį šerną šaudant kulka, bet ne mažiau kaip 10 eurų už vieną treniruotę. Tokių treniruočių laikas iš anksto turi būti suderintas su draugijos medžioklės žinovu.