Nauja medžioklės lapo forma ir pranešimai apie pilkųjų kiškių medžioklę

Lietuvos Respublikos  Aplinkos ministras 2019-09-30 d. įsakymu Nr. D1-81, kuris įsigaliojo nuo 2019-11-01 d., patvirtino naują pavyzdinę medžioklės lapo formą.

Todėl Alytaus MŽD medžiotojų klubų ir būrelių patogumui Alytaus MŽD pateikia medžioklės lapo pavyzdinę formą „WORD-iniu“ variantu, kurią savo nuožiūra gali naudoti kiekvienas medžiotojų klubas ar būrelis.  Šio medžioklės lapo pavyzdinė forma yra patalpinta ir ją galima rasti Alytaus MŽD interneto svetainėje skiltyje „Medžioklės dokumentų formos“.

Taip pat primename, jog medžioklės taisyklių Lietuvos teritorijoje  15.2.9. punktas numato, kad „apie konkrečias pilkųjų kiškių medžioklių laukuose datas iš anksto informuojamas AAD“.

Tačiau tokio pranešimo forma ir tvarka nei Medžioklės taisyklėse ar kituose teisės aktuose nėra nurodyta. Pasikonsultavus su Aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnais, buvo paaiškinta, kad toks pranešimas AAD gali būti siunčiamas tiek raštu, tiek perduodant šią informaciją telefonu. Pranešimas raštu yra siunčiamas Aplinkos apsaugos departamentui prie Aplinkos ministerijos el. pašto adresu: info@aad.am.lt, o žodinis (telefoninis) pranešimas pateikiamas to paties departamento Pranešimų priėmimo skyriui, telefonu Nr. 8 (5) 27 32995.

Todėl Alytaus MŽD medžiotojų klubų ir būrelių patogumui, Alytaus MŽD taip pat pateikia paruoštą pranešimo AAD apie pilkųjų kiškų medžioklę pavyzdinę formą „WORD-iniu“ variantu, kurią savo nuožiūra gali naudoti kiekvienas medžiotojų klubas ar būrelis.  Šio pranešimo pavyzdinė forma yra patalpinta ir ją galima rasti Alytaus MŽD interneto svetainėje skiltyje „Medžioklės dokumentų formos“.

Alytaus MŽD pirmininkas Vytautas Kucevičius

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

+ 46 = forty nine