Alytaus krašto medžiotojų parama Ukrainai

Atsiliepdama į sunkią situaciją Ukrainoje, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija per rajonines draugijas ir skyrius vykdė akciją – iš visos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijai priklausančių medžiotojų rinko pinigines lėšas nuo karo kenčiančiai Ukrainai.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rajoninės draugijos bei skyriai bei pavieniai medžiotojai buvo neabejingi tragiškai situacijai Ukrainoje ir per kelias šios akcijos dienas paaukojo  83583 eurų sumą. Kaip buvo nurodyta viešame kreipimąsi į Lietuvos medžiotojus, šie pinigai bus skirti Ukrainos gynybiniams pajėgumams stiprinti ir LMŽD vadovybės sprendimu šios lėšos bus pervestos Ukrainos gynybos ministerijai.

Džiugu, kad prie šios akcijos aktyviai ir svariai prisidėjo ir Alytaus medžiotojų ir žvejų draugija bei pavieniai mūsų draugijos medžiotojai. Todėl noriu informuoti, kad paramą Ukrainai suteikė šie mūsų draugijos klubai ir būreliai:

 1. Dušnionių medžiotojų būrelis – 500 eurų;
 2. Ūdrijos medžiotojų būrelis – 245 eurus;
 3. Medžiotojų klubas “Simnas” – 210 eurų;
 4. Medžiotojų klubas „Sudvaja“ – 250 eurų
 5. Punios medžiotojų būrelis – 200 eurų;
 6. Medžiotojų klubas „Varčia“ – 200 eurų;
 7. Radžiūnų medžiotojų būrelis – 200 eurų;
 8. Medžiotojų klubas „Varėnė“ -195 eurai;
 9. Medžiotojų klubas “Daugis” – 165 eurus;
 10. Medžiotojų klubas “Tauras” – 160 eurų;
 11. Medžiotojų klubas “Krokialaukis” – 140 eurų;
 12. Medžiotojų klubas “Dainava” – 100 eurų;
 13. Medžiotojų klubas “Sakalas” – 70 eurų;
 14. Medžiotojų klubas “Žuvintas”- 60 eurų.
 15. Medžiotojų klubas „Vilko guolis“ – 50 eurų.

 

Viso nuo Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos medžiotojų klubų ir būrelių buvo paaukota 2745 eurų suma.

Taip pat noriu pažymėti, kad pinigus įvairiomis sumomis aukojo ir pavieniai mūsų draugijos medžiotojai: Audrius Steponkevičius (100 Eur), Gintautas Radžiukynas (100 Eur), Žaneta Overlingienė (50 Eur), Ramūnas Kunevičius (50 Eur), Edvinas Kazlauskas (50 Eur), Vytautas Kucevičius (50 Eur), Tomas Būdelis (20 Eur), Alvydas Striauša (20 Eur), Vytautas Stagniūnas (20 Eur), ir Virgaudas Graževičius (5 Eur),  kurie bendroje sumoje Ukrainai paaukojo 465 eurų sumą.

 Tokiu būdu Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos medžiotojų klubai ir būreliai bei pavieniai medžiotojai paaukojo bendrą 3210 eurų sumą. Alytaus MŽD valdybos sprendimu prie paramos Ukrainai prisidėjo ir pati Alytaus medžiotojų ir žvejų draugija, skyrusi šiam reikalui 990 eurų sumą. Todėl bendra Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos medžiotojų parama nuo karo kenčiančiai Ukrainai yra 4200 eurų.

Už tai nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų draugijos medžiotojų klubams bei medžiotojams, aukojusiems ir prisidėjusiems prie finansinės paramos Ukrainai, kurios žmonės drąsiai ir su atsidavimu gina savo šalį ir jos nepriklausomybę, o tuo pačiu ir mūsų visų laisvę ir demokratiją.

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas
Vytautas Kucevičius

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *