Alytaus miesto gimtadienio šventę prisiminus

medziotojai Alytaus miesto dienosePraėjusį savaitgalį, 2024-06-15, nušurmuliavo, nuvilnijo tradicinė Alytaus miesto gimtadienio šventė „Su gaivia bangele“. Daugybę renginių, daugybė žmonių, daugybė  įspūdžių bei gražių atsiliepimų…

Viena iš šios miesto šventės programos sudedamųjų dalių buvo Alytaus kolektyvų ir organizacijų šventinė eiseną „Žalio krašo – žalia ateitis“. Ši, kaip niekada gausi, šventinė eisena birželio 15 d. 17 val. pajudėjo Jotvingių gatve ir toliau per Rotušės aikštę ir Basanavičiaus gatve judėjo link Dainų slėnio. Smagu, kad šioje eisenoje pirmą kartą sudalyvavo ir Alytaus krašto medžiotojai.

Galime pasidžiaugti, kad „pirmas blynas“ nebuvo prikepęs ir į šventės organizatorių kvietimą dalyvauti joje atsiliepė daugelis mūsų medžiotojų. Apytiksliai galiu pasakyti, kad medžiotojų koloną sudarė virš šimto medžiotojų ir jų artimųjų, kurie nešini savo klubų vėliavomis ir šventiniais balionais bei vedimi savo keturkojų pagalbininkų, maloniai  nustebino Alytaus miesto gyventojus ir svečius.

Negana to, Alytaus medžiotojai Dainų slėnyje buvo įsirengę savo stovyklavietę ir po šventinės eisenos neišsiskirstė, o ir toliau maloniai bendravo su miestelėnais. Šioje Alytaus krašto medžiotojų stovykloje alytiškiams bei miesto svečiams buvo verdama ir dalijama medžiotojiška sriuba, mažiesiems alytiškiams buvo dalijami saldainiai ir balionai su užrašu, kad medžiotojai –  miško draugai, o jų tėveliams ir šventės dalyviams buvo įteikiami lankstinukai, supažindinantys su artimiausiais medžiotojų  renginiais.

Tikėkimės, kad ši medžiotojų akciją ir jų aktyvus dalyvavimas Alytaus miesto dienų šventės renginiuose taps gražia tradicija bei viena iš edukacinių priemonių, įrodančių medžioklės reikalingumą, tiems, kurie iki šiol gan skeptiškai žiūrėjo į šį gamtai ir valstybei reikalingą užsiėmimą.

Ir pabaigai, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos vardu noriu nuoširdžiai padėkoti šios mūsų akcijos bendraminčiams, organizatoriams ir talkininkams. Už organizacinius rūpesčius dėkoju medžiotojų klubo „Trako broliai“ medžiotojui Mantui Kilkui, už skaniai išvirtą ir visų išgirtą šiurpą dėkojame Radžiūnų medžiotojų būrelio medžiotojui Irmantui Vaickelioniui, o už pagalbą įrengiant ir sutvarkant medžiotojų stovyklavietę dėkoju medžiotojų klubo „Sakalas“ medžiotojui Donatui Jakučiui ir medžiotojų klubo „Varėnė“ prezidentui Gintui Remeškevičiui.

Su šios mūsų akcijos akimirkomis galite susipažinti žemiau esančioje foto ir video galerijoje.

Medžioklei valio!

Alytaus MŽD pirmininkas Vytautas Kucevičius

medziotojai Alytaus miesto dienose

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *