Medžioklės trofėjų paroda Raudonės pilyje

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija š.m. liepos mėnesį rengia medžioklės ir žūklės trofėjų parodą Raudonės pilyje, Jurbarko rajone. 

Artėjant parodai skelbiame datas ir kitą naudingą informaciją.

 

  • liepos 2-3 d. – trofėjų matavimas;
  • birželio 27 d. – liepos 15 d. – ekspozicijos įrengimas;
  • liepos 16 d.  – iškilmingas parodos atidarymas;
  • paroda veiks – 2,5 mėn.

DĖMESIO! Trofėjai į parodą „RAUDONĖ 2022“ bus priimami tik per LMŽD narius – draugijas, skyrius, sąjungą ar federaciją, tad ir trofėjų registravimas parodai galimas TIK PER DRAUGIJĄ. Iš individualių asmenų trofėjai nepriimami!  

SVARBU: parodos medalį gaus tik parodoje „RAUDONĖ 2022“ eksponuojami medalinės vertės trofėjai. Rajonuose įvertinti ir CIC sistemoje užregistruoti trofėjai, kurie nebus pristatyti į parodą, parodos medalio ir sertifikato negaus. 

NAUJOVĖ: parodos metu bus eksponuojami „anomaliniai trofėjai“, kurie kaip žinia medžiotojams būna įdomiausi. Kviečiame pristatyti į parodą nuo rajoninės draugijos/skyriaus bent po porą tokių trofėjų. Šie netradiciniai  eksponatai bus apdovanojami parodos „Raudonė 2022“ atminimo medaliu.

TARPTAUTINIS AUKSO MEDALIS – CIC Grand Prix medalis

CIC Vykdomasis komitetas, bendradarbiaudamas su Trofėjų vertinimo taryba, gali apdovanoti išskirtinius auksinius trofėjus CIC Grand Prix medaliu ir sertifikatu. Potencialų CIC Grand Prix trofėjų turi iš naujo įvertinti mažiausiai trijų skirtingų tautybių vyresniųjų tarptautinių trofėjų teisėjų komisija. Šios grupės nustatyta balų vertė yra galutinė. Šis apdovanojimas bus įteiktas CIC nuožiūra tinkamo tarptautinio renginio metu. Už CIC tarptautinį aukso medalį ir sertifikatą taikomas 150 € mokestis, kurį reikia sumokėti iš anksto CIC būstinei.

REIKALAVIMAI TROFĖJAMS

Į parodą „Raudonė 2022“ (toliau – paroda) priimami tiek Lietuvoje, tiek užsienyje laisvėje ir aptvaruose sumedžiotų gyvūnų trofėjai.

Į parodą priimami tik legaliai Lietuvoje ar užsienyje sugautų žuvų trofėjai (galvų ar kūno iškamšos).

Apie tai, kad gyvūnas sumedžiotas aptvare, o žuvis sugauta žuvininkystės ūkio tvenkiniuose, privalo būti pažymėta trofėjų sąraše.

Į parodą priimami visi trofėjai, kurie nebuvo anksčiau vertinti respublikinėse parodose.

Priimami tik dalyvavę apžiūroje Lietuvoje sumedžiotų elninių žvėrių trofėjai.

TROFĖJŲ APMOKESTINIMAS

  • Vieno trofėjaus įvertinimas ir  eksponavimas parodoje25 eur/vnt., nepriklausomai nuo pristatytų trofėjų skaičiaus.

Sumokėti už pristatomus parodai trofėjus reikia iš karto.

TROFĖJŲ PRISTATYMAS

Trofėjus į parodą Raudonėje gali pristatyti tik miesto, rajono draugija, sąjunga, skyrius, federacija ar jų įgaliotas asmuo. Asmeniškai tiesiai į vertinimą atvežti trofėjai nebus priimami, vertinami ar eksponuojami!.

Kiekviena draugija, skyrius, sąjunga ar federacija pati apsisprendžia dėl trofėjų nepriėmimo arba priėmimo sąlygų ne iš LMŽD narių.

Elninių žvėrių ragai turi būti pristatomi tik be tvirtinimo lentelių. Šernų iltys turi būti pristatomos tik su lentelėmis.

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugija parodai  pristatomas trofėjus priims iki birželio 24 d. imtinai, darbo dienomis nuo 15:00 iki 17:00 val.

Medžiotojus ir žvejus, norinčius atvežti savo trofėjus į Alytaus medžiotojų ir žvejų draugiją, prašome prieš atvykstant susisiekti su Alytaus MŽD medžioklės žinovu, tel.mob. 8-603-24738

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.