Naujienos Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijoje

Šių metų vasario mėn. 02 d. UAB „Skonio iššūkis“ patalpose įvyko Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos išvažiuojamasis posėdis. Šiame draugijos valdybos posėdyje kaip niekada gausiai dalyvavo ne tik kad beveik visi valdybos nariai, tačiau ir draugijos revizijos komisijos nariai, o taip pat daugelio draugijos medžiotojų klubų ir būrelių medžiotojai. Posėdžio darbotvarkėje buvo numatyta keletas naujų ir mūsų draugijai aktualių klausimų.

Šis valdybos posėdis buvo ypatingas tuo, kad po geros pertraukos Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos gretos pasipildė nauju nariu. Norą dalyvauti mūsų draugijos veikloje ir tapti mūsų draugijos nariu pareiškė Varėnos rajono medžiotojų klubas „Nemunas“, kurio medžioklės plotai driekiasi Varėnos rajono Merkinės seniūnijoje, o nedidelė dalis patenka ir į Druskininkų savivaldybės Leipalingio seniūniją. Medžiotojų klubas „Nemunas“ vienija darnų ir senas bei gražias tradicijas turintį 20 medžiotojų kolektyvą. Valdybos posėdyje dalyvavęs šio klubo pirmininkas Gediminas Satkus trumpai pristatė medžiotojų klubą ir jo veiklą bei atsakė į jam pateiktus klausimus. Į mūsų draugijos gretas šis medžiotojų kolektyvas buvo priimtas vienbalsiai ir tapo pilnateisiu Alytaus medžiojų ir žvejų draugijos nariu.

Todėl labai džiugu, kad mūsų draugijos veikla tampa vis labiau matoma ir  žinoma ir ja domisi ne tik kaimyninių rajonų medžiotojų klubai ar būreliai, tačiau ir pavieniai medžiotojai, kurių jau ne vienas yra mūsų draugijos neasocijuotas narys. Šiuo metu Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos tikraisiais nariais yra 16 medžiotojų kolektyvų, kurie vienija daugiau kaip 400 medžiotojų ir prie jų dar galime pridėti vieną kitą dešimtį pavienių medžiotojų, kurie nepriklauso jokiam medžiotojų kolektyvui, tačiau yra mūsų draugijos nariai ir kiekvienais metais sąžiningai moka draugijos nario mokestį.

Kitas aktualus mūsų krašto medžiotojams šio valdybos posėdžio klausimas buvo naujo mėsos gamybos cecho Alytuje pristatymas bei jo gaminamos produkcijos degustavimas.

Skonio išūkisKadangi draugijos valdybos 2023-02-02 d. išvažiuojamasis posėdis vyko UAB „Skonio iššūkis“ patalpose (Naujoji g. 124-1, Alytuje), todėl šios bendrovės direktorius Valius Packevičius pristatė ir valdybos nariams bei posėdyje dalyvavusiems medžiotojams aprodė Alytuje naujai įsikūrusį mėsos perdirbimo cechą, kuris didžiaja dalimi bus orentuotas į žvėrienos ir laukienos perdirbimą. Šiame ceche yra numatyta atskira gamybos linija, skirta tik medžiotojams su gana plačiu gaminamos produkcijos iš žvėrienos asortimentu.

Kaip nurodė įmonės direktorius V. Packevičius,  šis mėsos perdirbimo cechas iš žvėrienos produkcijos ketina gaminti tiek karšto (dešras, dešreles), tiek šalto (dešras, dešreles, skilandžius) rūkymo gaminius, taip pat vytintus (nugarines, kumpelius) gaminius bei šviežios produkcijos gaminius (gril dešreles bei dešreles virimui), o taip pat ir virtus (pieniškas dešras, dešreles) mėsos gaminius. Apžiūrėjus šio cecho patalpas ir įrenginius galima drąsiai teigti, jog šis mėsos perdiribimo cechas yra vienas iš šiuolaikiškiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo cechų pietų Lietuvoje.

Supažindinęs mus su šia įmone ir jos technologiniu gamybos procesu,  bendrovės direktorius V. Packevičius informavo, kad dėl žvėrienos perdirbimo medžiotojai gali kreiptis teisiogiai į jį ar įmonės administraciją (tel. informacijai +370 685 23359). Tačiau įmonės direktorius priminė, kad minimalus pristatomos produkcijos perdirbimui žvėrienos (nukaulintos) ar kitos mėsos kiekis yra 15 kilogramų.

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos valdyba bei šiame valdybos posėdyje dalyvavę medžiotojai, aplankę šį naują mėsos perdirbimo cechą tikisi, kad tokios įmonės atsiradimas Alytuje ir jos gaminama produkcija pateisins Dzūkijos krašto medžiotojų lūkesčius ir šia produkcija mėgausis ne vienas žvėrienos mėgėjas ar gerbėjas.

Naujojo mėsos perdirbimo cecho kontaktinė informacija:

UAB „Skonio iššūkis“,
Naujoji g. 124-1, Alytus
Tel. +370 685 23359
Vietos  nuoroda GoogleMaps:
https://goo.gl/maps/4Rzzs5LoStDTshZSA

 

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas
Vytautas Kucevičius

Nuotraukų galerija

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *