Rudeniniai, visapusiški vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių bandymai

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, medžiotojų klubas „Giedra“ š. m. rugsėjo 26 d. Giedraičiuose rengia rudeninius vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A“ lygio bandymus. Rugsėjo 27 d. Nemenčinėje rengiami visapusiški vižlų bandymų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B“ lygio bandymų, miške atliekami pratimai.

Šiuos bandymus reglamentuoja:

  1. „Vižlų rudeninių bandymų taisyklės“.
  2. „Vižlų visapusiškų bandymų taisyklės“.
  3. „Mažųjų veislių darbinių savybių bandymų taisyklės“.

Išankstinė registracija el. paštu [email protected]. Informacija telefonu 8 662 14 095 (Vytautas Tamošiūnas).

Vižlų bandymų registracijos anketa pridedama.

Mažųjų veislių darbinių savybių bandymų anketa pridedama.

Registruojantis į šiuos bandymus būtina pateikti registracijos anketą, kilmės dokumentų kopiją, kurioje įrašytas šuns savininkas ir jo adresas, LŠVK Nr. (tik Lietuvos piliečiams), ir  registracijos apmokėjimo kvito kopiją.

DĖMESIO !!!!!

Startuojantis visapusiškų vižlų ar mažųjų veislių „B“ lygio bandymuose rugsėjo 26 d. Molėtuose atlieka „lauko“ ir „vandens“ pratimus, o rugsėjo 27 d. Nemenčinėje atlieka „miško“ pratimus.

 

REGISTRACIJOS MOKESTIS Rudeniniai vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A“ lygio bandymai Visapusiški vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B“ lygio bandymai
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos ir

Lietuvos medžioklinių paukštinių šunų mylėtojų klubo „Vižlas‘‘ nariams

60 EUR 90 EUR
Lietuvos kinologų draugijos nariams 70 EUR 100 EUR
Užsieniečiams 80 EUR 110 EUR

Registracijos mokesti prašome pervesti LIETUVOS MEDŽIOTOJŲ IR ŽVEJŲ DRAUGIJAI, įmonės kodas 191904126, a.s. LT 61 7044 0600 0030 3968, AB SEB, banko kodas 70440, SWIFT CBVILLT 2X. Mokėjimo pavedime būtina nurodyti, į kuriuos bandymus registruojatės, šuns veislę, vardą ir savininką. Jei mokate už kitą asmenį, taip pat nurodykite už ką mokate. Informacija: e. p. lmzdkinologija[email protected], mob.+370 662 14 095.

                      Visus reikalingus registracijai dokumentus prašome atsiųsti kartu.

                      Registracijos mokestis grąžinamas tik neįvykus bandymams arba žuvus šuniui. Kitais atvejais registracijos mokestis negrąžinamas. Šunų registracija nekeičiama ir neanuliuojama.

Teisėjaus: Diana Mieliauskaitė Audrius Gocentas, Gedvydas Petelis, Tadas Ražauskas, Vygantas Buzys, Valdas Dirsė, Vytautas Tamošiūnas.

                      Bandymu metu šuns vedlys privalo turėti medžiotojo bilietą, ginklą ir šovinių. Lauko bandymų metu vyks fazanų ir ančių medžioklė. Ne medžiotojams organizatoriai užtikrina padėjėjo su šautuvu pagalbą.

BANDYMUOSE  DALYVAUJA  TIK  SKIEPYTI  ŠUNYS!

2020 09 26 ir 27 Vizlu bandymu registracijos anketa / spausti čia >>

2020 Mazuju veisliu registracijos anketa / spausti čia >>

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *