Seminaras ,,Briedžių ir tauriųjų elnių medžioklė rujos metu‘‘

Rugsėjo 10 d. 19 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia į seminarą ,,Briedžių ir t. elnių medžioklė rujos metu‘‘. Seminaras vyks draugijos patalpose M. Sleževičiaus g. 15, Vilniuje

Seminare Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro docentas Egidijus Bukelskis supažindins su briedžių ir t. elnių rujos elgsenos tuo metu ypatumais ir tausojančiosios medžioklės principų taikymu.

Į seminarą organizatoriai taip pat pakvietė nuolatinį elnių viliotojų varžybų dalyvį, vieną geriausią šios srities žinovų ir praktiku bei ilgametį medžioklių ragų orkestrantą Algimantą Kunigėlį.

A. Kunigėlis ne tik supažindins su šio medžioklės būdo teorine dalimi, bet ir pademonstruos savo praktinius įgūdžius bei pateiks rekomendacijas, kaip šių gebėjimų išmokti kiekvienam norinčiam.

Seminaras yra mokamas. Registracijos mokestį 10 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2020-09-10 seminarą“.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis el. p. [email protected]. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą ir kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Registracija iki 2020 m. rugsėjo 9 d. Iki susitikimo seminare!

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *