Vykdoma medžiotojų apklausa dėl Lietuvoje taikomų Afrikinio kiaulių maro kontrolės priemonių

Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto, Veterinarijos Akademijos mokslininkai bendradarbiaudami su Vokietijos Friedricho Leoflerio institutu organizuoja apklausą, kuria nori išsiaiškinti medžiotojų nuomonę ir lūkesčius dėl Lietuvoje taikomų Afrikinio kiaulių maro (AKM) kontrolės priemonių.

Mokslininkai būtų labai dėkingi jei Jūs ir Jūsų būrelio medžiotojai aktyviai sudalyvautų šioje apklausoje ir puslapyje https://www.surveymonkey.com/r/BDNHHXT  užpildytumėte apklausos anketą.

Anketą sudaro tik 19 trumpų klausimų, kuriuos atsakant užtruksite iki 10-15 min. Anketa yra visiškai anoniminė ir informacija apie Jūsų tapatybę ar būrelį nėra renkama. Apklausos rezultatai bus panaudoti moksliniams tikslams ir šernų AKM kontrolės programų Lietuvoje ruošimui. Todėl kiekvieno iš Jūsų nuomonė ir atsakymai yra labai svarbūs.

Jei Jums kyla klausimų, susijusių su anketa ar dėl AKM, galite susisiekti su tyrimą vykdančiais mokslininkais iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos: prof. Alvydu Malakausku el. paštu [email protected], tel 8-61655322 arba Evelina Stončiūte el. paštu [email protected] , tel. 8-69316713.

Dėkojame už Jūsų dalyvavimą!

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *