Mieli Alytaus krašto medžiotojai, Nuoširdžiai sveikinu su artėjančiomis šventėmis – šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais. Linkiu ramių ir jaukių švenčių su artimais žmonėmis, sveikatos, stiprybės ir santarvės ateinančiais 2021-tais metais. Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Vytautas Kucevičius

 

Mieli kolegos medžiotojai,

Artėja gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai.

Praėję metai buvo neįprasti, įdomūs ir savotiškai sunkūs visiems Lietuvos žmonėms.

Šiuos metus mes dar ilgai prisiminsime kaip karantinų, susirgimų ir skaudžių netekčių metus.

Tačiau nežiūrint į tai, kad Covid-19 pandemija apribojo mūsų galimybes veikti ir bendrauti,džiaugiuosi, kad mūsų visų bendrų pastangų dėka Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijai šias metais pavyko įgyvendinti keletą neblogų darbų ir projektų.

Šiais metais buvo suorganizuota ir puikiai pavyko Dzūkijos krašto medžioklės trofėjų paroda, skirta LMŽD 100-ečiui paminėti.

Gražių atsiliepimų bei padėkų susilaukėme ir dėl šių metų spalio mėnesį įvykusių komandinių bei asmeninių šaudymo varžybų.

Visi valdybos nariai, klubų vadovai bei medžiotojai tiek tiesiogiai, tiek el. paštu ar per socialinius tinklus yra pastoviai ir operatyviai informuojami visais su medžiokle susijusiais klausimais.

Stabilizavosi draugijos finansinė padėtis ir po daugelio metų, galime pasigirti, kad pinigėlių uždirbome ir surinkome žymiai daugiau bei išleidome.

Aišku turėjome planų ir norėjome nuveikti dar daugiau, bet kaip pasirodo, nes viskas nuo mūsų norų priklausė ir dalį šių planų teko atidėti vėlesniam laikui.

Džiaugiamės, kad šiuos metus buvote kartu su mumis. Labai jautėsi visų Jūsų noras padėti, patarti, pasiūlyti ką nors inovatyvaus.

Širdingai dėkoju visiems mūsų draugijos ir krašto medžiotojams, kurie patikėjo ir pasitikėjo mumis, kurie prisidėjo ir aktyviai prisideda prie mūsų draugijos veiklos bei visų mūsų medžiotojų bendrų reikalų sprendimo.

Ateinantys metai yra ypatingi mūsų draugijai, nes Alytaus medžiotojų ir žvejų draugija 2021-aisiais metais minės savo įkūrimo šimtmetį.

Tikėkimės, kad iki šio jubiliejaus baigsis mus užklupusios pandemijos negandos ir 2021 metus mes prisiminsime kaip mūsų draugijos gražios jubiliejinės veiklos metus.

Įprasminkime šiuos jubiliejinius metus prasmingais ir gerais darbais, prisimindami gerąsias medžioklių tradicijas ir papročius.

Linkiu visiems stiprios sveikatos, sėkmės, džiaugsmo ir malonių įspūdžių gamtoje 2021 metais.

Gražių artėjančių švenčių!

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Vytautas Kucevičius

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *