Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos 100-ečio jubiliejaus paminėjimas ir medžiotojų globėjo – Šv. Huberto diena

Pranešame, kad šių metų lapkričio 3 dieną – Alytaus medžiotojų ir žvejų draugija organizuoja mūsų draugijos 100-ečio jubiliejaus paminėjimą, kurio metu kartu atšvęsime ir paminėsime medžiotojų globėjo  –
Šv. Huberto dieną.

2021 m. lapkričio 3 d.  Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos jubiliejinio renginio programa:

17.15 val. Alytaus MŽD medžiotojų klubai ir būreliai bei neasocijuoti medžiotojai ir žvejai, renkasi Rotušės aikštėje priešais Alytaus m. savivaldybę (Rotušės a. 4, Alytus) šventinei eisenai. Pageidautina, kad medžiotojų klubai ir/ar būreliai turėtų savo vėliavas ar kitus šventinius atributus.

17.30 val. prasideda medžiotojų, žvejų, jų šeimos narių bei kitų jiems prijaučiančių asmenų šventinė eisena, kuri bus lydima medžioklės ragų ansamblio. Šventinė eisena pajuda iš Rotušės aikštės, o po to žygiuojama S. Dariaus ir S. Girėno gatve bei Alyvų taku iki Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčios.

18.00 val. Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčioje aukojamos Šv. Mišios už medžiotojus ir žvejus.

18.40 val. Šventinė medžiotojų ir žvejų eisena, lydima medžioklės ragų ansamblio, grįžta į Rotušės aikštę.

19-21 val. Šventinis Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos 100-ečio paminėjimas Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje:

  • Trumpa Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos 100-ečio apžvalga bei ta proga išleistos knygos „Medžioklė ir žūklė Alytaus krašte – 100 metų istorija“ pristatymas (pranešėjas Alytaus MŽD pirmininkas V. Kucevičius);
  • Sveikinimo kalbos (pasisako atvykę kviestiniai svečiai).
  • Mažosios Lietuvos medžioklės ragų ansamblio „Kurtinys“ koncertas.
  • Alytaus garbės medžiotojo vardo suteikimas nusipelniusiems draugijos medžiotojams bei kiti apdovanojimai draugijos 100-ečio proga.

21-23 val. Šventinė vakaronė Alytaus miesto teatro kavinėje (organizatorius – UAB „Šventė Jums“).

Ryšium su Covid-19 reikalavimais, šventėje – miesto teatro didžiojoje salėje ir teatro kavinėje galės dalyvauti tik asmenys turintys galiojantį galimybių pasą, o taip pat bus vedama dalyvių registracija bei bus privalomas kaukių dėvėjimas. Dalyvaujantiems šventinėje eisenoje ir bažnyčioje kol kas galimybių paso nereikia.

Kviečiame visus, tiek esamus, tei buvusius Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos medžiotojus ir žvejus, jų šeimų narius ir visus prijaučiančius medžioklei, žvejybai ir gamtai aktyviai dalyvauti šioje gražioje mūsų draugijos 100 – ečio paminėjimo šventėje.

Prašome Alytaus MŽD klubų ir būrelių vadovų informuoti visus savo klubų ir būrelių medžiotojus, šeimos narius ir šiaip prijaučiančius mūsų draugijai asmenis apie šį mūsų organizuojamą šventinį renginį.

Norime informuoti, kad dalyvavimas šventinėje vakaronėje teatro kavinėje, nuo 21 valandos kiekvienam asmeniui yra mokamas. Todėl klubų ir būrelių vadovai, o taip pat neasocijuoti medžiotojai prašome iki spalio mėn. 18 d. (vėliausiai) informuoti, kiek asmenų iš jų klubo ar būrelio pageidauja dalyvauti šventinėje vakaronėje teatro kavinėje.

Smulkesnė informacija teikiama tel. +370 698 46723.

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos
pirmininkas Vytautas Kucevičius

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.