Dėl Šv. Huberto dienos paminėjimo

Valdybos nutarimu Alytaus MŽD lapkričio 03 d. rengia medžiotojų patrono Šv. Huberto dienos paminėjimą:

lapkričio 03 d. 18 val. Alytaus Švc. M. Marijos Krikščionių pagalbos bažnyčioje bus aukojamos Šv. mišios už medžiotojus. Medžiotojų klubai ir būreliai į mišias atvyksta su savo klubų vėliavomis ar kita atributika.

Po Šv. mišių 19 val. buvusio Alytaus mėsos kombinato administracinio pastato kavinėje (Pramonės g. 16) vyks šventinė vakaronė, kurios metu paminėsime ir pagerbsime medžiotojų dieną.

Į vakaronę gali atvykti visi norintys mūsų draugijos medžiotojai (ir priklausanty medžiotojų kolektyvams, ir pavieniai), tačiau už kavinės vaišes kiekvienas turėsime susimokėti po 10 Eur mokestį (stiprieji gėrimai yra atsineštiniai).

Medžiotojų klubų ar būrelių vadovai iki spalio 29 d. turi susirinkti pinigus iš medžiotojų ir informuoti draugijos administraciją, kiek iš klubo narių dalyvaus šventinėje vakaronėje.  Medžiotojai, kurie nepriklauso būreliams ar klubams, vakaronei registruojasi iki spalio 29 d. asmeniškai (atvykdami į draugiją ar telefonu).

Po šv. mišių registruotis į vakaronę jau bus per vėlu, nes dalyvaujančių asmenų skaičių reikia iš anksto pranešti kavinei.

Taip pat medžiotojų klubų ar būrelių vadovai raginami iki spalio 29 dienos draugijos administracijai pateikti nusipelniusio ar kitaip prie klubo veiklos prisidėjusio nario kandidatūrą, kuris šios šventės metu bus apdovanotas Draugijos padėkos raštu ir dovanėle.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir visuomenei parodyti, kad medžiotojai yra vieningi ir kultūringi.

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.