Išrinktas naujas LMŽD pirmininkas; A.Kamičaitis apdovanotas šv.Huberto ordinu

2021  m. liepos 15 d. įvyko LMŽD visuotinis rinkiminis suvažiavimas. Jo metu buvo renkami nauji Draugijos valdymo organai : pirmininkas, taryba ir revizijos komisija.

Į Draugijos pirmininkus kandidatavo du pretendentai: dabartinis pirmininkas Jonas Talmantas ir Kauno medžiotojų draugijos pasiūlytas kandidatas -Virginijaus Kantauskas.

Tačiau suvažiavimo eigoje Jonas Talmantas savo kandidatūrą atsiėmė, todėl liko tik vienas pretendentas – Virginijus Kantauskas, kuris ir buvo išrinktas naujuoju LMŽD pirmininku penkerių metų kadencijai.

Viginijus Kantausklas yra įmonių grupės “Biovela” įkūrėjas ir savininkas, jam 62 metai, pagal profesiją – veterinarijos gydytojas. Naujai išrinktas LMŽD vadovas pristatydamas savo veiklos programą kalbėjo, kad būtina skaidrinti ir stiprinti draugijos finansinę pusę, stipriai padirbėti medžiotojų įvaizdžio gerinimo klausimu ir be abejo ruoštis leidimų naudoti medžiojamų gyvūnų išteklius pratęsimui, kad nebūtų išardyta dabartinė egzistuojanti būrelių ir klubų sistema.

Ta proga sveikiname naują LMŽD pirmininką ir linkime jam sėkmės ir užsispyrimo siekiant užsibrėžtų tikslų.

Taip pat šio LMŽD visuotinio narių suvažiavimo metu buvo išrinkta ir nauja draugijos taryba. Pagal šiuo metu galiojančią tvarką draugijos tarybą sudaro 21 narys. Tačiau naujasis draugijos pirmininkas pageidavo, jog ši taryba būtų išplėsta ir ją sudarytų 27 nariai. Todėl suvažiavimo metu buvo išrinkta 20 tarybos narių (Įskaitant draugijos pirmininką, kuris yra ir tarybos pirmininkas), o likusieji tarybos nariai bus pasiūlyti ir išrinkti artimiausiame draugijos narių suvažiavime, kurį žadama sušaukti artimiausiu metu.

Nuo Alytaus apskrities medžiotojų į respublikinė tarybą buvo išrinktas Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Vytautas Kucevičius.

Prieš pradedant suvažiavimą buvo pagerbti ir pasveikinti labiausiai draugijai nusipelnę medžiotojai ir žvejai, kuriems iškilmingoje aplinkoje buvo įteikti garbingi apdovanojimai. Labai džiugu, kad tarp pagerbtų bei apdovanotų asmenų buvo ir Alytaus MŽD valdybos narys, vyr. medžioklės trofėjų ekspertas Algimantas Kamičaitis, kuriam už nuopelnus draugijai bei medžioklei buvo įteiktas aukščiausias LMŽD apdovanojimas – Šv. Huberto ordinas. Pastebėtina, kad A. Kamaičaitis yra tik septintasis šio ordino kavalierius Lietuvoje, o pirmajam Lietuvoje šis ordinas 2019 metais buvo įteiktas taip pat mūsų draugijos atstovui, ilgamečiui Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkui Evaldui Dainauskui.

Alytaus MŽD pirmininkas
Vytautas Kucevičius

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *