Medžioklės trofėjų apžiūra

Kaip žinote, pagal galiojančius teisės aktus medžiotojai savo elninių žvėrių bei vilkų trofėjus privalo pateikti apžiūrai.

Aplinkos ministras yra patvirtinęs naują medžioklės apžiūrų tvarką, pagal kurią ši procedūra yra deleguota rajoninėms draugijoms.

Mūsų draugija 2021 m. birželio mėnesį vykdys per 2019-20 m. ir 2020-21m. medžioklės sezonus sumedžiotų trofėjų apžiūrą.

Kadangi karantinas yra pratęstas iki liepos mėn., dėl karantino apribojimų medžioklės trofėjų apžiūrą vykdys tik viena komisija, nedalyvaujant trofėjų autoriams-medžiotojams.

Todėl prašome kiekvieno klubo vadovo iki šių metų birželio 7 d. imtinai pristatyti į draugiją kiekvieno klubo medžiotojų 2019 ir 2020 m. elninių žvėrių ir vilkų trofėjus.

Siekiant mažinti kontaktų skaičių, prašome kad trofėjus pristatytų vienas asmuo nuo viso klubo.

Pavienių medžiotojų, kurie nepriklauso kolektyvams, taip pat prašytume, jei yra galimybė, susikooperuoti su kitais ir vienam žmogui pristatyti keleto medžiotojų trofėjus.

Prie kiekvieno apžiūrai pristatomo medžioklės trofėjaus turi būti prisegta kortelė, kurioje nurodyta trofėjaus autorius, sumedžiojimo data (tiksli) bei medžiotojų klubo (medžioklės plotų vieneto) pavadinimas.

Prieš pristatant trofėjus dėl laiko ir kt. prašome susisiekti su Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės žinovu Tomu Būdeliu, tel. 8 603 24 738

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *